Witamy Państwa na naszej stronie i zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami. Jesteśmy zespołem, który zajmuje się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami w Jaworznie i jego okolicach. Naszą wizytówką jest profesjonalizm oraz wieloletnie doświadczenie.

Kompleksowa i rzetelna obsługa, jaką oferuje nasze Biuro, pomoże Państwu w podjęciu korzystnej decyzji, pozwoli zaoszczędzić czas oraz ułatwi procedury związane z bezpieczną sprzedażą, wynajmem oraz zakupem nieruchomości.

Pomożemy Państwu w zgromadzeniu i przygotowaniu niezbędnych do transakcji dokumentów oraz bezpiecznie przeprowadzimy przez wszystkie etapy kupna, wynajmu bądź sprzedaży Państwa nieruchomości. Niezbędnych formalności możemy dokonać w naszym biurze bądź w miejscu wskazanym przez Państwa.

Zespół biura WŁASNY DOM to specjaliści z rynku nieruchomości, wyróżniający się doświadczeniem, zaangażowaniem oraz wiedzą. Wspólna cecha jaka nas łączy to przede wszystkim: chęć pomocy oraz troska o interesy naszych klientów. Bezpieczeństwo transakcji, profesjonalna obsługa i zadowolenie klienta, to nasze priorytety!

Jesteśmy ubezpieczeni od Odpowiedzialności Cywilnej w Zakresie Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami. Biuro Nasze działa głównie na terenie Jaworzna, Mysłowic, Sosnowca i Katowic.

NASZE USŁUGI:

  • przygotowanie wszelkich dokumentów niezbędnych do zawarcia umowy sprzedaży, wynajmu oraz kupna nieruchomości
  • pomoc w zakresie ustalenia rynkowej ceny nieruchomości
  • efektywna promocja powierzonej nam oferty
  • kompleksowa opieka nad procesem kupna, wynajmu lub sprzedaży
  • pełna obsługa prawna i notarialna
  • bezpieczeństwo prowadzonej transakcji poparte ubezpieczeniem od Odpowiedzialności Cywilnej
  • przeprowadzenie protokołu zdawczo – odbiorczego

W celu zapewnienia kompleksowej obsługi, współpracujemy z najlepszymi notariuszami, prawnikami, rzeczoznawcami, doradcami kredytowymi, zarządcami nieruchomości oraz innymi firmami biorącymi udział w obrocie nieruchomościami.

Zapraszamy do współpracy.

KONTAKT